Eesti tarbekunsti- ja disainimuuseumi suvevaheaja linnalaager "Keraamiline suvi" toimub 12.-13. juuni kell 12-16.

 

Sihtrühm: 7-15 aastased

Osalustasu: 30 eurot (sisaldab muuseumikülastust koos ekskursiooniga, materjale ja töövahendeid, kerget lõunat)

Suvevaheaja kahepäevases linnalaagris keskendume keraamikale.

Esimesel päeval teeme ringkäigu ETDM-i näitusel "90 aastat keraamikaharidust Eestis" koos muuseumi keraamika- ja portselanikogu kuraatori Airi Ligiga. Järgneb jalutuskäik asuurkeraamika ateljeesse Loewenschede tornis vanalinnas, kus valmib keraamik Kärt Seppeli juhendamisel keraamiline tass ja kaanega toos. Vahepeal peame väikese pikniku pargis ning pärast seda jätkame oma töödega. Tagasi muuseumi jõuame kell 16.00.

Teisel päeval vaatame ETDM-is näitust "Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat" ning eesti disaini püsiekspositsiooni. Pärast harivaid ringkäike jalutame taas asuurkeraamika ateljeesse, kus viimistleme ja glasuurime oma eelmisel päeval valminud tööd. Peame ka toreda pikniku pargis. Laagri lõpetamine toimub kell 16.00 muuseumis.

Linnalaagris valminud keraamilised vormid saab kätte nädal pärast laagri toimumist tarbekunsti- ja disainimuuseumist.

Info ja registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Laagri viib läbi muuseumipedagoog Sandra Sirp

Eesti tarbekunsti- ja disainimuuseum
Lai 17, Tallinn (sissepääs hoovist)
Tel 627 4600, kassa 627 4611
Avatud K-P 11-18
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.etdm.ee