TULE NOORTEMALEVASSE!
Sellel aastal toimub Kunda noortemaleva esimene vahetus 16. juunist kuni 25. juunini ja teine vahetus 7. juulist kuni 16. juulini. Mõlemad vahetused on planeeritud ööbimiseta.
Ühes malevavahetuses on 8 tööpäeva. Päevakavas on 4 tundi heakorratöid Kunda linnas, lõunasöök ja meelelahutuslik ühistegevus (koolitused, võistlused, mängud, ristimine jne). Osaletakse ka Jaanipeo (23. juuni) ning Mere- ja perepäeva (12. juuli) sündmuste ettevalmistamisel ning läbiviimisel.
 
Noortemalevas osalemiseks palume lapsevanemal koos noorega täita  avaldus (avalduse blankett saadaval noortemajas) ning tuua see hiljemalt 23.04.2014 noortemajja (Koidu tn 13). Noortemaja on avatud E, T, N, R kell 13−20 ja K kell 15−20. Informatsiooni ja küsimustele vastused noortemaleva kohta saab telefonil 32 21 666 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Kõik, vähemalt 13-aastased noored, kel on tõsine tahtmine tööd teha, on oodatud taskuraha teenima ning põnevalt suvevaheaega veetma!
Avalduse esitajatel on kohustus osaleda maleva infopäeval, kus toimuvad töövestlused.
Infopäeva kohta jälgi teavet kooli infostendil ja Kunda linna internetilehel!
 
Korraldaja: Kunda linna klubi
Avaldus noortemalevas osalemiseks 2014 (.doc)