Eesti uudised

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
  1. Eesti jalgpallikoondise äärekaitsja Gert Kams tsiteeris pärast 0:3 kaotust Saksaamale korvpallitreenerit Andres Sõberit.
  2. Saksamaa teenis Eesti vastu küll 3:0 võidu, kuid mäng oli oodatust keerulisem, sest juba 14. minutil teenis Emre Can punase kaardi. Saksamaa loots Löw jääb siiski meeste tegemistega rahule.
  3. Eesti koondise kapten Konstantin Vassiljev ütles pärast 0:3 kaotust Saksamaale, et Eesti peab järgmistes mängudes hakkama väravaid lööma.
  4. Eesti jalgpallikoondis tunnistas kodus Saksamaa 0:3 paremust. Olgugi et külalised mängisid alates 14. minutist vähemuses, siis kvaliteedi vahe lõi teisel poolajal esile ning sakslased sõidavad koju kolme punktiga.
  5. Haigla ja sotsiaalkindlustusamet püüdsid lõpetada Valgas hoolekandeteenuse pakkumist kliendile, kelle emaga satuti konflikti. Pikad vaidlused päädisid kohtusaaga ja kliendi võiduga mõlemal rindel.