Eesti uudised

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Kuigi meediat lugedes võib jääda mulje, et meil on kõik halvasti ja ettevõtteid järjest suletakse, siis tegelikkuses see nii ei ole ja suurt pilti vaadates oleme hästi hakkama saanud. Keskpangad on küll hoogsalt majanduselu pidurdanud, kuid võrreldes 15 aasta taguse ajaga on meil turul endiselt raha seitse korda rohkem, ütles Toiduliidu tänasel 18. aastakonverentsil Coop Panga juhatuse liige Arko Kurtmann.
  2. Eesti Toiduainetööstuse Liidu juhataja Sirje Potisepp ütles toiduliidu teisipäeval toimunud aastakonverentsil, et magusate jookide maksu kehtestamine oli talle üllatus ja uus maks toob kaasa eeldatust suurema hinnatõusu.
  3. Venemaa korvpalliklubi CSKA uueks peatreeneriks nimetati kreeklane Andreas Pistiolis, kes vahetas sel ametikohal välja makedoonlase Emil Rajkovići.
  4. Saates «Õhtu!» räägivad kõrgmoe uutest suundadest Kriss Soonik-Käärmann ja Aldo Järvsoo. Saame teada, kas laulja Janika Sillamaa ja lavastaja Tanel Saar oskavad ära arvata, mida hullu on Hanna-Liina Võsal, Hele Kõrvel ja teistel muusikalistaaridel laval juhtunud.
  5. Tiktokkerist koeraomanik otsustas kaamera abil välja selgitada, mida tema 60-kilogrammine koer üksi kodus olles salaja teeb.