Eesti uudised

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Kergejõustikuteemalises taskuhäälingusaates «Staadionijutud» on sel korral külalise rollis endine kuulitõukaja ja praeguseks juba aastakümneid treeneritööd teinud Ants Kiisa.
  2. Kaitseväes on vaktsineeritud Covid-19 viiruse vastu ligi 98 protsenti teenistujatest ja töötajatest. Vaktsineerimise positiivne mõju väljendub ka nakatumisnumbrites, mis on võrreldes kevadise viiruse leviku kõrghetkega vähenenud mitu korda.
  3. Tööportaali CV.ee küsitlusest selgus, et kolmandikul töötutest on diagnoositud vaimse tervise häired, mis on sageli takistuseks uue töö leidmisel.
  4. Seda Venemaa presidendi mõttetera oleme kuulnud ning teame, et selline põhimõte pärineb kunagisest Leningradi gängikultuurist, kus Vladimir Vladimirovits üles kasvas. „Patsaanid“, nagu venelased ise nimetavad ülekäte läinud jõmpsikaid, kehtestavad linnamajade õuedes ise oma käitumisreegleid.
  5. Surnuks kägistatud USA blogija Gabby Petito mõrvaga seoses tagaotsitavaks kuulutatud elukaaslase Brian Laundrie arvatavad säilmed leiti Floridast North Portis asuvalt Carlton Reserve’i kaitsealalt koos mehe isiklike asjadega.