Spordiuudised

Kõik värskemad spordi uudised ja kommentaarid. Loe lähemalt
Sport
  1. Henry Sildarul jääb seljataha esimene korralik võistlushooaeg, mis andis 14-aastasele noormehele korraliku karastuse.Enne lõppenud hooaega oli Henry Sildaru võistelnud vaid mõnel üksikul jõuproovil. Nüüd, mil õde Kelly Sildaru käib oma rada, sai perekonna noorim laps treenerist isa Tõnis Sildaru peamise tähelepanu. Aasta tähtsamailt võistluselt, juunioride MMilt võitis ta rennisõidu kuld- ning pargisõidu pronksmedali.
  2. Sajandivahetusest saati BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonda vedanud Ivar Valdmaa ja Toomas Linamäe on tahtnud spordist saada emotsiooni ning seda on nad ka saanud. Pärast Valdmaa mõne aasta tagust kõrvaletõmbumist klubi presidendiks saanud Linamäe sõnul ta tühja saali tõttu musta masendust ei tundnud ning soovib järgmisel hooajal jätkata järgmiste sinilindude püüdmist.
  3. Šotimaal Aberdeenis peetaval kurlingu segapaarismängu MMil said Marie Turmann ja Harri Lill täna kaks kaotust, neist teise eriti valusal moel. Esmalt jäädi Rootsile alla 6:9, seejärel USA-le 5:6.
  4. Samal ajal kui Eesti võrkpallinaiskond jäi Valgevenes EM-finaalturniiri piletita, õnnestus soomlannadel Slovakkias eesmärk täita. Eduka miniturniiri järel tabas võistkonda aga üsna jõhker hoop.