Spordiuudised

Kõik värskemad spordi uudised ja kommentaarid. Loe lähemalt
  1. Mis seob neid 13 NBA korvpalliliiga meeskonda: Phoenix Suns, LA Clippers, Toronto Raptors, Utah Jazz, Minnesota Timberwolves, New Orleans Pelicans, Memphis Grizzlies, Oklahoma City Thunder, Charlotte Hornets, Indiana Pacers, Orlando Magic, Brooklyn Nets ja Denver Nuggets? Õige vastus on, et neil klubidel puudub NBA meistritiitel.
  2. Nädalase vahega ilmusid ajakirjanduses kaks tähelepanuväärset kirja, mis kirjutatud Mati Alaveri ja Andrus Veerpalu kaitseks. Trükivalgust nägi neist kaasteelise Urmas Sõõrumaa tänukiri «Tänan Mati Alaveri ja Andrus Veerpalu kõige eest, mis nad on teinud» (Postimees, 20.03.2019). 33 avaliku elu tegelase arvamusavaldust «Ajakirjanike maniakaalne sebimine on tülgastav» saab aga lugeda Delfist (14.03.2019).
  3. Kuu aja eest Tenerife meeskonnaga liitunud Eesti koondislane Janari Jõesaar pani Pürenee poolsaarel kiirelt märgi maha, visates läinud nädalavahetusel Vitoria Baskonia vastu 16 punkti. Täna loodab Jõesaar ka uue klubi ridades võidumaitse suhu saada.
  4. Michael Schumacheri ja Fernando Alonso F1 tippu lennutanud kunagine Benettoni ja Renault’i pealik Flavio Briatore on itaallaseks olemisest sõltumata teist meelt, et Ferrarid Mercedeste vastu tänavu midagi teha suudavad.