Spordiuudised

Kõik värskemad spordi uudised ja kommentaarid. Loe lähemalt
  1. Eesti jalgpallikoondise äärekaitsja Gert Kams tsiteeris pärast 0:3 kaotust Saksaamale korvpallitreenerit Andres Sõberit.
  2. Saksamaa teenis Eesti vastu küll 3:0 võidu, kuid mäng oli oodatust keerulisem, sest juba 14. minutil teenis Emre Can punase kaardi. Saksamaa loots Löw jääb siiski meeste tegemistega rahule.
  3. Eesti koondise kapten Konstantin Vassiljev ütles pärast 0:3 kaotust Saksamaale, et Eesti peab järgmistes mängudes hakkama väravaid lööma.
  4. Eesti jalgpallikoondis tunnistas kodus Saksamaa 0:3 paremust. Olgugi, et külalised mängisid alates 14. minutist vähemuses, siis kvaliteedi vahe lõi teisel poolajal esile ning sakslased sõidavad koju kolme punktiga.
  5. 5. oktoober 2019: BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond viskab Eesti-Läti liiga mängus Jurmala vastu kolmandal veerandil neli, teisel poolajal kokku 18 punkti, kaotab 56:68 ja valguskiirt ei paista. 8. oktoober: Kalev annab VTB Ühisliiga mängus võõrsil Nižni Novgorodile kõva lahingu ja suudab lõpu enda kasuks kallutada – 76:74. 12. oktoober: Kalev ei jäta Ühisliiga ühele soosikule Kaasani Unicsile kõige väiksematki võimalust, võidab poolaja paarikümne punktiga ja kontrollib teisel poolajal sündmuste käiku – 85:63.