Kultuur

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Saksamaal Winterbergis peetakse skeletoni Kontinentaalkarika etapp. Täna toimub teine võistlus, kus asub kõrget kohta jahtima ka Eesti passiga Darta Estere Zunte, kes eile teenis kaheksanda koha. Kell 10.30 algavat võistlust on Postimehes võimalik jälgida otseülekandes.
  2. Ööl vastu 24. veebruari teatas Venemaa riigipea Vladimir Putin sissetungist Ukrainasse – pärast seda kui Ukraina lõi tagasi pealetungi Kiievile, on lahingute kese kandunud Donbassi ja Lõuna-Ukrainasse.
  3. Elva vallas Annikoru külas asuvas kortermajas avaneb trööstitu vaatepilt. Trepikotta astudes on tunda, et majas on tõsine probleem hallitusega. Seda kinnitavad majaelanikud, kes päevast päeva hallitusega ruumides elama peavad. «Majas puudub ventilatsioon, aknad lasevad tuult läbi ja vannitoas on hallitus. Siin elab mitmeid väikseid lapsi,» räägib maja elanik Diana.
  4. COVID-19 leviku piiramiseks lukku pandud Shanghai elanikud tulid täna varahommikul tänavatele ja nõudsid karmide meetmete lõpetamist.
  5. Yana Toom pole kaugeltki ainus eurooplane, kes ei soovi näha Venemaad terroririigiks tunnistatuna. Segmenti leidub ja kahjuks palju, pommitagu Venemaa ükskõik kui arvukalt sünnitusmaju või tapku keda tahes. Juku-Kalle Raid räägib Euroopa vasakpoolsuse õõvastavast näitest soome radikaalvasakpoolse Leena Hietaneni arvamusi appi võttes, kes on tuntud ka netikülje "Krimmi sõbrad" liikmena, mis pärast Krimmi okupeerimist asutati.