Virumaa Teataja

  1. Kahel laupäeval Tapa kandis ringi tiirutav jõulubuss koos jõuluvanaga oli nii mõnegi väikese jaoks esimene kohtumine jõulumehega. Enne jõulupühi tulid vana tutvust üles soojendama paljud lapsed. 
  2. Pühapäeval kaugeneb madalrõhkkond Valge mere poole ning selle serva mööda kandub öösel üle Eesti lörtsi- ja vihmapilvi, päeval aga kerkib õhutemperatuur jõulukuule vaatamata kuni seitsme soojakraadini.
  3. Viimsi vallavalitsuse kultuuriosakonna juhataja Villu Veski kinnitusel läks tänavune Teet Suure jõulukuuseinstallatsioon kokku maksma 12 697 eurot.
  4. Riigikogu kiusamisvaba kooli toetusrühma liikmed käivitasid projekti "Maša ja karu", mis viib parlamendiliikmed koolidesse, et jagada kogemusi sellest, millega nad on isiklikult kokku puutunud, ja vastata õpilaste küsimustele. Teiste seas on valmis oma hinge avama Kaido Höövelson alias Baruto.
  5. Kahtlaselt käituva mets- või koduloomaga tuleb olla ettevaatlik ja sellise loomaga kontaktis olnud inimene peaks kahtluse korral pöörduma kohe lähima haigla erakorralise meditsiini osakonda. Loom võib nimelt põdeda marutaudi.