Virumaa Teataja

  1. Lääne-Viru maakonnas Sõmeru–Kabala maanteel (km-l 2,3) olev Vaeküla raudteeülesõit suletakse liiklusele esmaspäeval, 14. oktoobril kell 20 remonttööde tõttu. Ümbersõit on korraldatud Sõmeru, Rakvere ringtee ja Vetiku kaudu.
  2. Plogging'u ehk jooksutiiru ajal prügi korjamisega tegeldakse ka Rakveres jätkuvalt. "Tõsi, me küll ei jookse, rohkem käime ja kummardame," märkis Rakvere plogging'u-grupi eestvedaja Marika Kundla.
  3. Telia teeb oktoobris ja novembris mahukaid võrguarendustöid, mille tõttu võib öösiti esineda mitmes Eesti piirkonnas lühiajalisi häireid Telia mobiilsideteenuste kasutamisel.
  4. WRC autol sõitnud Gross–Mõlder võitsid kõik 13 kiiruskatset. "Tegelikult mulle ei meeldi libedaga üldse sõita, aga üllatavalt mugav oli ning tiim oli auto nii hästi ette seadistanud. Ott [Tänak] jagas ka veel enne rallit näpunäiteid, et kuidas peaks sõitma nendes tingimustes, ning mulle tundub, et ma sain sellest barjäärist üle ja oli väga hea sõita. Oli kihvt hooaeg ja ma ei lootnudki enam enne Saaremaad tiitlit, aga kuna Oliver Solberg ikka ei tulnud, siis tekkisid võimalused ja võtsime selleks vajaliku võidu," tegi Georg Gross ralli finišis Saaremaa rallist ja hooajast kokkuvõtte.
  5. Jõulumäel toimunud murdmaajooksu Eesti karikavõistlustel tuli naistest esimeseks Kelly Nevolihhin (KJK ViKe). Klubide arvestuses sai Rakvere ViKe neljanda koha.