Virumaa Teataja

Virumaa Teataja
  1. Kadrinas veedeti vihmane laupäev sportlikus rütmis – toimus Teine Kadrina Basseinitriatlon. Võidumeheks tõusis Mart Suurkivi ajaga 00:40:41. Naiste arvestuses võitis Etriin Etverk, kelle ajaks mõõdeti 00:48:49.
  2. Müügis on ajalooline Kohala rüütlimõis Kohala külas Rakvere vallas. Kes nüüd mõtleb, et ostaks kasvõi homme endale mõisa, siis tuleks hetkeks järgi mõelda. Nimelt seisab kuulutuses, et ostja peab lisaks kõigele muule omama ka armastust hobuste vastu.
  3. 23. oktoobri hommikuse seisuga on haiglas 453 koroonaviirusega nakatunud patsienti. Neist 320 vajab haiglaravi raskeloomulise COVID-19 tõttu, teatab Terviseamet. Lääne-Virumaal andis viimase ööpäeva jooksul positiivse koroonatesti tulemuse 104 inimest. 
  4. Tapa linnas on esmaspäevast kolmapäevani peaaegu täies ulatuses suletud Valgejõe puiestee. Bussiliiklus on suunatud läbi Kalda tn Õuna tänavasse.
  5. Ergo kindlustuse spetsialistide kinnitusel on liikluses kätte jõudnud aasta kõige ohtlikum aeg ja nii iseloomustab sõidukikahjude sagenemine oktoobrit päris mitmel põhjusel – haripunkti on jõudnud metsloomade aktiivsus, pimedat aega on oluliselt rohkem ning saabuvad esimesed öökülmad.