Virumaa Teataja

  1. Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 1684 COVID-19 viiruse proovi, millest kaks protsenti ehk 42 osutusid positiivseks. Lääne-Virumaal lisandus kaks testitud koroonahaiget.
  2. Nädalavahetusel on sisse tungitud Udriku mõisa peahoonesse ning varastatud viis 19. sajandist pärit maali ja roosipuust ümmargune laud. Tekitatud kahju on selgitamisel.
  3. Nädala alguse seisuga on maakonnas 1874 registreeritud töötut. Paari nädalaga on töötus kasvanud hüppeliselt. Lääne-Virumaal on mitu suurettevõtet, Kundas on tööta jäänud ligi 140 inimest. Kas Lääne-Virumaa töötukassa juht Kristi Moldau näeb sotsiaalset krahhi?
  4. Rakvere linnavalitsus pakub noortele oma idee realiseerimiseks toetust – kui need ideed aitavad arendada ja rikastada Rakveres sotsiaal-, kultuuri-, spordi- või tervisekasvatuse tegevusi linna noortele.
  5. 5. või 6. aprillil on Kadrina vallas tungitud sisse mõisa peahoonesse ja varastatud sealt ümmargune roosipuust laud ja viis 19. sajandist pärit maali. Tekitatud kahju on selgitamisel.