Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
  1. Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga on jalgpalli noortekoondiste tavapärane töö häiritud ning seetõttu kasutatakse erinevaid meetodeid, kuidas mängijate treeningprotsessi koordineerida ja nende käekäigul silma peal hoida.
  2. Kuna paljud inimesed on eriolukorra ajal läinud maale, siis üle Eesti on kasvanud mobiilse interneti kasutus. Levira soovitab teleprogramme vaadata antenniga üle digilevi võrgu.  Nii saab vähendada andmesidevõrkude koormust ning uudised ja meelelahutus jõuavad vaatajateni tõrgeteta ka kohtades, kus kaabliga internetiühendus puudub.
  3. EKRE europarlamendi saadik Jaak Madison tegi sotsiaalmeediasse postituse, milles kritiseerib siseminister Mart Helmet alluvatele kopsakate preemiate maksmise eest.
  4. Viimase ööpäeva jooksul tehti Eestis 810 koroonaviiruse testi, millest osutus positiivseks 58 analüüsi. Eestis on diagnoositud kokku 1018 koroonaviirusesse nakatumist. Haiglas on 113 inimest, 20 juhitaval hingamisel.
  5. 26-aastane Eesti laskesuusataja Grete Gaim on seadnud endale eesmärgiks osaleda 2022. aasta Pekingi olümpiamängudel. Seejärel langetab Gaim sportlaskarjääri silmas pidades olulise otsuse.