Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
  1. Mercedes on Vormel 1 MM-sarjas viimastel aastatel võitmatu olnud ning Ralf Schumacheri sõnul ei saa neile vastu ka Red Bull. Isegi vaatamata sellele, et Verstappen on väga head sõitu teinud.
  2. Ott Tänak ja Martin Järveoja on endiselt Saksamaa MM-ralli liidrid, kuid seda vaid viie sekundiga Thierry Neuville'i ees. Tänaku sõnul saavad pärastlõunased katsed huvitavad olema. 
  3. Tuntud eestlased pisteti katsejänesteks Eesti esimese täispika õudusfilmi «Kiirtee põrgusse» kõige hullematele kaadritele. Vaata videost, mis nägu ja häält tegid laulja Uudo Sepp, ning saatejuhid Piret Laos, Robert Rool, Jüri Butšakov ning Katrin Lust, kui neile horror ilma pikema jututa kogu tooruses ekraanile serveeriti.
  4. Norra jalgpalli kolmandas liigas palliv IK Junkeren on viimasel ajal palju meedia tähelepanu pälvinud, kuna klubi soetas enda ridadesse Lionel Messi - 16-aastase Norra jalgpalluri, kes muutis enda iidoli järgi nime.
  5. Süüria režiimiväed koonduvad riigi loodeossa, et pärast strateegilise Khan Shekhuni linna hõivamist ja Türgi armee eelposti sissepiiramist jätkata pealetungi põhja poole, teatas Süüria Inimõiguste Vaatluskeskus laupäeval.